Keď o niečom snívate, chceli by ste, aby sa to splnilo hneď. Dobré veci však väčšinou vždy potrebujú čas. Myslite na to, keď máte pocit, že veci nejdú podľa vašich predstáv a že to nejde predsa len tak rýchlo, ako by ste si mysleli. Dobré veci chcú naozaj čas. A je to tak, nech sa deje čokoľvek. Pretože všetko, na čom záleží, sa nedeje len tak z minúty na minútu. A to je v poriadku. Všetko, na čo ste sa predtým pozerali a čo pre vás bolo naozaj dôležité, je v poriadku. Záleží teraz už iba na tom, ako sa k tomu postavíte vy sami a čo všetko ste ochotný urobiť preto, aby veci vyšli presne podľa vášho plánu. Skúste to a buďte si istý, že keď vám to vyjde po čase, budete oveľa spokojnejší, ako keby vám to vyšlo hneď.

skleněné zábradlí

Chceli ste mať krásny pracovný priestor?

Mnohí ľudia, ktorí rozbiehajú svoju vlastnú kariéru snívajú o tom, že budú mať naozaj nádherné pracovné prostredie. Najlepšie kancelárie, ktoré budú ako v dvojposchodovom dome, bude tam všetko moderné, čisté a bude to vyzerať tak dobre, že tomu ani vy sami nebudete chcieť veriť. Aj tak veci fungujú, no musíte to skúsiť, aby ste si boli na istom.

kalkulace

Chcete vedieť, o čo naozaj ide? Tak si predstavte, ako by ste si to naozaj, ale naozaj celé zariadili. Dali by ste si tam sklenené zábradlie cena, terasu, dvere, cez ktoré budete vidieť svojim zamestnancom až do duše. Áno, je to pekná predstava, tak sa jej skúste držať, ak chcete dosiahnuť úplne všetko, na čom vám naozaj veľmi záleží. Už je to celé len o vás, tak verte tomu, že to stojí za to a že to bude znamenať oveľa viac, ako ste si predtým mysleli. Stačí, keď sa na to pozriete presne tak, ako ste chceli. Keď urobíte maximum preto, aby ste to cítili. Už je to len a len na vás. Je to predsa len vaša kancelária a váš priestor, tak si to nepomýľte s niečím iným. A nikomu sa nesnažte zapáčiť, musí to byť predsa hlavne podľa vás, no nie?