V centre bratislavy nájdete tantrické centrum magic tantra, ktoré sa postará o zrelaxovanie celého tela a mysle. V tomto článku sa dozviete, čo znamená tantra a čo si predstaviť pod tantrickou erotickou masážou. Ak ste fyzicky vysilený a duševne preťažený, tantrická erotická masáž je niečo pre vás. Prináša dokonalé uvoľnenie a vnesie do vášho života novú energiu.

Tantra je starovekým liečivým umením, ktoré má veľmi dlhú históriu. Jej úlohou je liečiť. Erotická masáž má za úlohu prebudiť v tele kundalíní energiu. Príjemné dotyky a sexuálna energia ju vo vás prebudia, a tak postupne vyliečia fyzickú bolesť a unavenú dušu. Kundalíní energia sídli v dolnej časti chrbtice a masážou sa vám rozšíri po tele tak, aby liečila, čo je potrebné vyliečiť. Erotická tantrická masáž sa líši od klasickej masáže. Je viac celková a zameriava sa na sexuálnu energiu. Je rovnako určená pre pánov, ako aj pre dámy.

eroticka-tantra-masaz

V centre Bratislavy na Ventúrskej ulici sa nachádza Magic Tantra centrum. Ponuka masáži je tu veľmi pestrá. Okrem klasickej masáže, je tu aj celotelová masáž. Pre väčší zážitok sa oplatí vyskúšať masáž so šatkou na očiach, či masáž pre dvojice. Lákavá je aj masáž štyroma rukami, alebo masáž spojená s kúpeľom. Ponuka je však oveľa väčšia.

tantra-eroticka-masaz

Pred každou masážou je vám poskytnutá výbava do sprchy a po masáži (keďže sa vykonáva olejmi) je potrebné sa opäť osprchovať. Nemusíte si so sebou nič nosiť. Všetko vám poskytnú v tantra centre. Masáž prebieha za prítomnosti Trantra lady – profesionálnej masérky, ktorá vám vymasíruje telo pomocou svojich šikovných rúk a naolejovaného tela.

Na svoje si prídu aj dámy. Venovať sa im môže masérka, ale aj masér Filip. Pokiaľ pre mužov je pripravená masáž lingamu, pre ženy je pripravená masáž joni. Ide o masáž intímnych partií. Všetky masáže sa odohrávajú v luxusne zariadenom a čistom prostredí prevoňanom vonnými olejmi. Masérky tzv. Tantra ladies sú profesionálne vyškolené a pri masážach používajú vonné oleje. Ku všetký masážam dostanete kávu, čaj, alebo vodu + na záver malý darček. Vybrať si môžete masáž, v ktorej ponuke je aj sekt a čokoládová pochúťka.