Potrebujete správne uskladniť vašu úrodu? Ak odpovedáte áno, výborným produktom na zaručený spôsob uskladnenia ovocia a zeleniny sú práve plastové prepravky. Ak nepatríte k pestovateľom, ale nakupujete potraviny vrátane ovocia a zeleniny do zásoby, aj pre vás je tento produkt vhodný a prospešný.

Plastové prepravky na zeleninu zaručujú vhodné uskladnenie zeleniny. Plastové prepravky je žiadúce umiestniť do chladných priestorov vašej špajze, komory či pivnice, aby boli zaistené správne podmienky na uskladnenie ovocia a zeleniny. Výhodou plastových prepraviek je, že nie sú napadané roztočmi či inými škodcami. Sú dobre manipulovateľné vďaka otvorom na stranách, ktoré zabezpečujú ich jednoduché a praktické uchopenie a následné premiestnenie z miesta na miesto. Otvory zabezpečujú aj dostatočnú cirkuláciu vzduchu, čo umožňuje udržanie skladovaného ovocia a zeleniny v dobrom stave dostatočne dlhé obdobie.

myslite na uskladnenie zeleniny

Používajú sa nielen v domácnostiach, ale aj v potravinárskom priemysle u malých, stredných aj veľkých podnikateľov. Ďalším plusom tohto produktu je pomerne vysoká nosnosť, stohovateľosť, čím šetríte miesto v danom priestore a nenáročnosť na údržbu. Plastové prepravky opláchnete teplou vodou, umyjete pomocou handričky klasickým čistiacim prostriedkom a opäť opláchnete. Zaručená čistota a možnosť opätovného používania tohto produktu. Plastové prepravky vám vydržia dlho.

plastové prepravky

Objednávanie plastových prepraviek je možné aj u nás na našom eshope. Zaručujeme rýchle dodanie a kvalitné produkty v jednotlivých základných rozmeroch a farbách. Výber záleží len na vás. Zaistite si množstvo zeleniny a ovocia vo vašej domácnosti. Zásobte sa vitamínmi vo forme ovocia a zeleniny a podporte vaše zdravie a imunitu. Cíťte sa vo forme a fit. Nezabúdajte na uskladnenie, ktoré poskytujú plastové prepravky určené na tieto účely. V našom eshope nájdete popis jednotlivých produktov aj s prislúchajúcou cenou a fotografiou daného výrobku. Nakupovanie nikdy nebolo tak rýchle. Bez zbytočných návštev kamenných obchodov si môžete na pár klikov objednať hneď niekoľko výrobkov, ktoré vám dovezieme na vami požadovanú adresu.