Do Európy pomerne nedávno dorazil notebook, ktorý je však výnimočný tým, že je označený za najlepší model vo svojej cenovej kategórii. Konkrétne vravíme o cenovo nižšej kategórii a to konkrétne do 300 eur, čo za spoľahlivý a dostatočne výkonný notebook určite nie je vysoká čiastka. Teda pokiaľ máte radi rozumné kompromisy, čítajte prosím ďalej, pretože si na tento notebook posvietime bližšie.
Ak sa radíte k ľuďom ako ja, ktorí pri všetkom radi hľadajú zlatú strednú cestu a nechcú prijať len jednu možnosť, ste tu správne.

koupit počítač

Dnešný zákazník na trhu s elektronikou sa totiž niekedy cíti, akoby musel vziať len tú najlecnejšiu a dostatočne neuspokojivú voľbu, alebo naopak minúť celú výplatu (a ešte viac) a byť zasa zarmútený z toho, akú sumu utratil. Preto v týchto situáciách nie je nad to, ak natrafíme na skutočne uspokojivý kompromis, ktorý dodá kvalitu a výkon za sympatickú sumu. Na trhu s výpočtovou technikou, respektíve na trhu s počítačmi je favorit v kategórii do 300 eur známy, je ním notebook Teclast F7, ktorý na základe pozitívnych recenzií už putuje i k nám, čiže na európsky trh.

  • Pôvodná cena modelu Telclast F7 je stanovená na cca 290 eur, ale je možné, že v akcii ho kúpite za cenu okolo 250 eur. Čo ale môžete očakávať?

prodej
4-jadrový procesor 1,1 Ghz, ktorý je však možné pretaktovať až na 2,2 GHz. Skvelá je operačná pamäť RAM- 6 GB. Teda čo sa týka výkonu, viac než uspokojivé. Zakopaný pes je možno na mieste, akou je kapacita úložného priestoru, ktorý je vyriešený len formou 120 GB SSD disku, ale v prípade záujmu sa dá jednoducho zameniť za SSD disk s väčšou kapacitou. No pokiaľ viete s počítačom pracovať efektívne, takáto kapacita pokojne postačí. Disk SSD navyše zaručuje svižný beh.
Vyzdvihnúť ale musíme i krásny a elegantný 14 palcový displej s rozlíšením 1920 x 1080 px (Full HD) a takisto výdrž batérie, ktorá vydrží maximálne 10 hodín, pri pozeraní filmov 6 hodín.