Počuli ste už niekedy o tom, že okrem dvier existujú aj protipoziarne okna? Pretože ja som o tom v živote nepočula a keby som o tom počula skôr, tak si môžete byť istý, že to hneď mám. Áno, niekto to vníma ako prežitok a niekto to vníma aj tak, že je to úplne zbytočná vec, ktorú doma vôbec, ale že naozaj vôbec nemusíte mať. Ja to však vidím inak a myslím si, že mám dôvod sa na to takto pozerať. Dokonca ich mám hneď niekoľko, len sa musíte proste spoľahnúť na to, že viete, prečo robíte niečo, čo teraz reálne robíte.

okna

  • Vždy som si myslela, že majetok sa dá ochrániť len tak, že bude v banke. Ale to je blbosť. Doma je mu tiež fajn, len si to musíte zabezpečiť.
  • Bola som presvedčená o tom, že stačí bezpečnostný systém a je to vybavené. Opäť ďalšia hlúposť. Na to potrebujete oveľa viac ako len nejaké senzory.
  • Ak sa bojíte, že o váš majetok prídete, mali by ste urobiť maximum. Niekto sa toho desí (ako napríklad ja), ale to neznamená, že to nie je dobrá prevencia proti všetkému, čo potrebujete. Je to len na vás.

Ja som sa už rozhodla a stojím si za tým, že to naozaj potrebujem. Nie je to len nejaký výmysel, ktorý mi sadol na nos, práve naopak. Vidím to celkom reálne, takže som presvedčená o tom, že by som mala niečo urobiť, aby mi to vyšlo, no nie?

protipožární okna

Aj keď to možno ľudia presne takto nevidia, ja si myslím, že zabezpečiť svoj majetok je základ všetkého, čo vám ku šťastiu naozaj chýba. Nejde len o to, ako sa pozriete na veci, ktoré vás obklopujú. Ide o viac a čím skôr si to uvedomíte, tým lepšie. Pre vás, ale aj pre váš majetok, ktorý si zaslúži, aby ste ho opatrovali a dávali naň taký pozor, aký sa len dá, no nie? A veď si to nakoniec uvedomíte a všimnete aj vy sami, takže nad tým príliš nepremýšľajte, pretože je jasné, kde to skončí a aj to, ako to skončiť naozaj má. Takže, na čo vlastne ešte stále čakáte?