Broskyňová
Tento odtieň broskyne je naša aktuálna farba roka. S nádychom ružovej táto farba vyzerá teplá, ženská, jemná a elegantná. Je ľahká a pôsobí jemne pre oči, čo z nej robí perfektnú voľbu pre kombináciu s pracovným oblečením. Má takisto neutrálnu atmosféru, ktorá umožňuje nosiť lak aj k formálnejším kúskom. Lak tejto farby na nechty dáva vašim rukám skromný, ale sofistikovaný vzhľad.

laky

Červená
Nič nie je jasnejšie ako štýl červenej farby na vašich nechtoch. Vyzdvihnite celý nechtový dizajn v jedinom okamihu s červenou farbou nechty. Táto bohatá a intenzívna farba je ideálna pre každú udalosť, ktorú plánujete navštíviť. Tento úžasný odtieň dokáže byť čímkoľvek,  len nie nudný. Je nekomplikovaný a hravý, čím sa stáva dokonalým a nadčasovým odtieňom.

Zlatá
Lesk robí všetko lepšie a zlatá farba na nechty nie je výnimkou. Je elegantný a luxusný súčasne. Tento  lesklý odtieň je nevyhnutný na vašich nechtoch s ohľadom na všetky oslavy, ktoré plánujete navštíviť v tejto sezóne. Či už ide o svadby alebo večierky, táto farba dodáva vašim nechtom krásnu ligotavú textúru a povrchovú úpravu, vďaka čomu ste vy a vaše nechty vrcholom každej udalosti.

Sivá

Ak nie ste v nálade pre príliš veľa farieb a namiesto toho hľadáte niečo o niečo neutrálnejšie, sivá je ten správny odtieň pre vaše nechty. Šedá farba nechtov je skôr tlmená a minimalistická. Vašim nechtom tiež dodáva matný povrch, ktorý môže trvať po celú dobu trvania udalosti. Pokiaľ hľadáte nekomplikovaný a všestranný lak na nechty, vhodný pre obzvlášť náročný deň, šedá farba je presne to, čo potrebujete.

hrnek

Čierna
Nič nemôžete pokaziť čiernou. Platí to aj pri nechtoch a tento neutrálny uhlíkový tón čiernej je kľúčom k trendovému vzhľadu vašich nechtov. Farba kontrastuje s okamžitým rozjasnením pleti. Vyzerá to čarovne a odvážne, bez ohľadu na tón pleti. Je to perfektný každodenný odtieň a je vhodný pre každú príležitosť. Už ste niekedy videli dokonalejší zimný lak na nechty?