Sú prvky, ktoré robia náš byt zaujímavým, moderným. Nie dnes- ale dlhé roky .

  • Svetlo a svietidlá

Jedným z najpopulárnejších dizajnových riešení zo začiatku bol viacúrovňový farebný strop s osvetlením. Teraz všetci opäť preferujú obyčajnú bielu. Ak si myslíte, že je to príliš nudné, mýlite. Je to nadčasové a dáte vyniknúť   zaujímavému lustru. Prípadne bodovým svetlám, ktoré vyčaria tú správnu atmosféru pre každú príležitosť. Bielo na strope a krásnym svietidlom niet čo pokaziť.

obývák

  • Sprchovací kút

Polkruhová sprcha s hlbokou vaničkou a desiatimi zbytočnými prvkami, o ktoré sa ťažko stará, už dávno preč z módy. Konštrukcie so sklenenými priečkami, ktoré nemusia byť z transparentného skla, ale aj z matného skla, prípadne úplne iného materiálu sú hitom doby. Ušetria miesto, je pohodlné ich umyť a udržať v čistote  a vyzerajú celkom štýlové.

  • Kvetiny

Interiérové ​​rastliny sú vynikajúcim prvkom dekorácie. Iba pre väčšinu moderných kompaktných obydlí sú vhodnejšie malé kvetináče. Ešte lepšie, ak ste si zadovážili rastliny bylinky, ktoré môžu byť použité neskôr: bazalka, mäta, estragón, pažítka. Obrovské rastliny sa  nachádzajú v kanceláriách, školách a klinikách.  Tam sa hodia. Existuje tam viac priestoru a vyzerajú vizuálne lepšie. Ak máte takéto rastliny a nie veľký byt, môžete ich vziať do práce.

  • Nábytková stena

Nábytková stena je už dávno preč z módy . Zvlášť vtedy ,ak máte malú miestnosť, potom by tam nemala byť nábytková stena. Je príliš objemná a znižuje vizuálny priestor. Ak chcete, aby bol interiér funkčný a priestranný,  je lepším riešením ak zavesíte regály a nevytvárajte skrine pre TV. Tie sú už také ploché, že sa umiestňujú na stenu priamo ,ako obraz.

apartmán

  • Chodba

Klasická malinká chodba plná smradľavých topánok zaiste nie je módna. Vstavaná skriňa, či vkusný vešiak so skrinkou na topánky- ukryje to, čo nechceme vystaviť na obdiv náhodným návštevníkom, ani návštevám.
Prvý dojem je predsa dôležitý. Ale všetko to sú iba taľafatky. Móda- nemóda. Vám musí byť v byte dobre. A ak tomu tak je , nič nemeňte. Móda sa predsa vracia a vy raz opäť budete so svojím zariadením v kurze.