Myslíte si, že dom, v ktorom sa nachádza nábytok z dreva, je už prežitok? Mýlite sa! V dnešnom článku vám prinášame zopár rád, ako si do domu alebo bytu vniesť trošku útulnosti a dobrej atmosféry prostredníctvom nových vecí!
Kúpte si poličky a vytvorte si tak veľkú knižnicu. Už viac nemusíte svoje bohatstvo skrývať v skriniach, kde to nikto nevidí. Hoci ste knihy už dávno prečítali a možno sa k nim už nikdy nevrátite, dajte si záväzok, že do polroka si takúto skvelú knižnicu zadovážite! Bude to vyzerať skvelo a útulne. Nebojte sa vložiť na poličky ani staršie knihy.modrení dům.jpg
Zadovážte si drevené postele. A na ne pokojne uložte matrac. Nebojte sa, nebude to vyzerať zle. Práve naopak! Týmto dáte svojmu spaniu nový rozmer a nádych, ale nielen to. Ak si zaobstaráte i drevený nočný stolík, bude to vyzerať naozaj útulne. Ešte pridať zopár vankúšov a kvetináčov na okennú parapetu a nádherná spálňa môže byť vaša!
Náš tip: Dovoľte deťom, aby si svoju detskú vyzdobili podľa seba a niečo si tam dali také, čo ich charakterizuje. Nemusíte mať všetko do detailov naplánované a presne umiestnené. Napríklad takých zopár menších plyšákov môže na ich posteli vyzerať roztomilo a detsky.
Ak bývate v dome a máte krb, nezabudnite dokúpiť hojdacie drevené kreslo. Bude to vyzerať, akoby ste bývali u starej mamy, no o to práve ide. O navodenie príjemnej a nezameniteľnej atmosféry. Všade je už všetko moderné, ale práve vy budete mať doma niečo jedinečné.ložnice.jpg
Nebojte sa experimentovať a zájdite aj do iných obchodov. Dnes máte rôzne druhy drevených poličiek, skríň, stoličiek a stolov, a navyše vyrobených z rôznych druhov dreva. Určite však kombinujte tak, aby sa to k sebe hodilo. Radšej majte v každej miestnosti ten istý druh, akoby ste mali v každom iný a na prvý dojem by tam vládla rušivá atmosféra.
Nemusíte zase všetko meniť vo svojom pôvodnom bývaní. Stačí zameniť pár kusov a výsledok bude priam dokonalý. Tak čo, vydáte sa ešte dnes s rodinou na nákupy?