§ V dnešnej dobe, sa výrobcovia smartphonou predbiehajú, o to kto vyrobí najlepší smartphon. Každý výrobca sa pokúša poraziť konkurenciu, a aj smartphon ONEPLUS 3T ktorý ponúka vylepšení procesor SNAPDRAGON 821. V čom bude tento procesor iný od tých ostatných ?

procesor

§ Tento procesor bol navrhnutý tak aby ponúkol lepšiu spoluprácu medzi grafikov, fotografovaním, energiou a výdržou batérie a hlavne aby bol väčší výkon pri pripojení virtuálnej realite. Okrem toho nám ponúka rýchlejšie načítavanie a sťahovanie dát v LTL sieti. Znamená to že sa dočkáme rýchlejšieho sťahovania súborov aj cez mobilné dáta, a silnejší signál v lokalitách v ktorých nie je. Podporované rýchlosti s rýchlosťou sťahovania LTE kategórie 12 až 600 Mbps a rýchlosti LTE kategórie 13 až 150 Mb / s, procesor Snapdragon 821 s podporou X12 LTE podporuje o 33% rýchlejšiu rýchlosť sťahovania a trojnásobok maximálnych rýchlostí odovzdávania procesora Snapdragon 810 s X10 LTE. Vďaka tomuto procesoru narastie aj výkon samotného smartphonu. Ten bude o 10 krát väčší, čiže smartphon vám bude šlapať ako hodinky.

§ Určite nesmieme zabudnúť aj na batériu. Procesor má na svedomí aj to že batéria bude výkonnejšia a ekologickejšia voči vybitiu. Predlží sa aj životnosť batérie a taktiež mene času samotného nabíjania. Nabíjanie sa zrýchli až o 38 percent čiže smartphon budete mať nabitý už za pár minút. Grafická karta Qualcomm® Adreno ™ 530 ponúka 40% zlepšenie grafického výkonu, výpočtovej kapacity a využitia napájania v porovnaní s Adreno 430, čo prináša procesoru Snapdragon 821 výkon 5% na procesor 820. Procesor Snapdragon 821 zásadne mení spôsob fungovania Wi-Fi so svojím telefónom tým, že podporuje 802.11ad a 802.11ac 2×2 MU-MIMO – čo umožňuje Wi-Fi byť až 2x alebo 3x rýchlejší ako 802.11

mobilní telefon

§ Ani technológia VR neostáva po zadu. Vďaka procesoru SNAPDRAGON 821 je virtuálna realita skutočná. Dostáva množstvo kvalitných pixelov, lepší synchronizovaný zvuk s vysokým rozlíšením a úplne prirodzenia presný pohyb ktorý dodáva skutočný zážitok.