Poriadneho chlapa baví hlavne hra so ženským telom. Ak patria medzi šťastlivcov, ktorí majú doma partnerku, môžu využiť na spestrenie intímnych chvíľ rôzne návleky na penis. Návleky stimulujú ženský orgazmus a spôsobujú drahej polovičke slastné chvíle. A keď sú spokojné dámy, budú iste aj páni. A čo tak vyskúšať vibračné prúžky? Urobia dobre obom partnerom. Ich súrodencom sú erekčné prúžky, ktoré sú nielen ozdobou penisu, ale hlavne vám zaručia dlhú erekciu a tvrdosť ako skala. Niekedy pomôcky nepomôžu, ale v tom prípade ide o rôzne formy erektilnej dysfunkcie. A to je čas kedy treba vyhľadať odbornú pomoc.

kondom

Ale preč od nepríjemných tém. Vy sa predsa chcete len trochu pohrať s paničkou. Cieľ je jasný, dosiahnuť uspokojenie a vidieť ten divoký výraz v jej očiach. Samozrejme, že koniec hry bude patriť len vám. Na začiatku divokej jazdy odporúčame vyskúšať návleky na prsty. Ich výhodou je, že si ich môže na prst navliecť aj žena a vy sa budete len dívať. Podobnú hru zažijete aj pri starom dobrom vibrátore. Rôzne veľkosti, nastavenia vibrácií a možnosti stimulácie klitorisu aj konečníka zaručia vašej kráľovnej výbuchy podobné atómovej bombe. Obdobou vibrátora je dildo, ktoré je však vyrobené z materiálov podobných skutočnému penisu. Na konci dilda je prísavka, ktorá umožňuje jeho umiestnenie napríklad na zem. Nebojte sa, polovička nedá predsa prednosť nejakej umeline…Ale vyskúšať treba všetko!

srdce

Občas sa stane, že prídu obdobia kedy vám v náručí nezakotvila žiadna dáma. Návšteva privátov nie je pre vás to pravé orechové. Na rad prichádzajú nákupy v sexshope a darčeky len a len pre vás. Začínajú sa experimenty v teplúčku domova. Umelé vagíny sú dnes už malým umeleckým dielom. Kto ich vyskúšal, vie že mu prinesú vždy príjemné zážitky a pocity reálneho sexuálneho styku so ženou. Pomocou umelej vagíny môžete trénovať a byť pripravený na stretnutie s ďalšou milou dámskou korisťou. Pred akciou by možno bolo dobré vyskúšať naozajstný malý zázrak. Tým je vákuová pumpa. Podtlakom váš penis stojí v pozore do sekundy a prináša vám intenzívnejší pocit pri orgazme.