Sklenené dvere sú perfektným riešením, pokiaľ chcete priestor vynoviť a zároveň presvetliť. Dvere z celoplošného skla so zaujímavým kovaním dodajú Vášmu domovu ten správny nádych. Samozrejme, tieto sklenené dvere nie sú určené len do bytu či domu ale rovnako tak splnia účel a celkový estetický vzhľad aj v kanceláriách či iných obdobných priestoroch. Jednoducho dodajú nežnú eleganciu do každej miestnosti a čo viac, ich údržba je takmer nulová. Pozostáva iba z občasného utretie nečistôt vlhkou handričkou poprípade jemným preleštením skla prípravkom na to určeným.

kovanie na dvere

Sklo na sklenené dvere je zväčša dodávané v 8 mm hrúbke a v prevedení číre alebo pieskované. Samozrejme na zákazku Vám vieme sklo dodať aj podľa Vášho výberu a teda je možné naň nalepiť rôzne vzory podľa Vášho vkusu a potreby ako je napríklad lepenie grafickej fólie, kde si viete sami z ponuky vybrať vzor či motív a farebné prevedenie tak, aby ladilo s Vaším ostatným interiérom poprípade Vám môžeme navrhnúť ozdobu na toto sklo pomocou pieskovania či priamou tlačou na samotné sklo. Všetko je vec vzájomnej dohody a komunikácie s našimi poradcami, ktorý sa Vám budú radi ochotne venovať a poradia Vám s vhodným výberom.

sklenené dvere

Taktiež samozrejmosťou je bezpečnosť, preto na výrobu sklenených dverí používame výhradne takzvané bezpečnostné sklo alebo kaleno-lepené, ktoré pri rozbití nijako neublížia, či neporania. Pri výbere sklenených dverí do interiéru je vhodné sa vopred poradiť, no taktiež je nutné poradiť sa aj pri rekonštrukcii interiéru ako je napríklad znižovanie stropov či iné obdobné prerábanie. Vyhnete sa tak zbytočným komplikáciám pri výbere daných sklenených dverí. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na sklenené dvere cena, kde Vám radi poskytneme mnoho užitočných a cenných rád s výberom a konečnou montážou sklenených dverí.