Viete, prečo je v živote každého z nás dôležitý a vlastne potrebný relax? Z prostého dôvodu- potrebujeme regenerovať svoje fyzické, ale aj psychické sily. A tiež svoju sexuálnu energiu.

Že existuje fyzická a duševná stránka, to je asi každému jasné. Ale možno si neuvedomujeme, že faktorom nášho života a toho, ako sa cítime, je aj naša sexualita a sexuálna energia, ktorá je v každom z nás. Hoci pravda, niekto má libida na rozdávanie a iní akoby zas „mleli z posledného“ a strácajú chuť, a z čoho sú možno následne aj frustrovaní. Každopádne sa môžeme zhodnúť na tom, že sexuálna energia a práca s ňou sa citeľne prejavuje na našich emóciách.

A pravdepodobne toto je tá idea a odveká pravda, ktorú berú na vedomie tantra salóny, v ktorých sa záujemcom ponúka senzuálna masáž bratislava.

Modelka, erotika

Veria v to, že pri práci s telom, ktorá spôsobuje rozkoš a uvoľňuje napätia, sa dajú dosiahnuť veľmi príjemné a vlastne pozitívne pocity, že človek po absolvovaní takejto masáže obživne, bude mať viac elánu, viac energie, lepšiu náladu a viac životnej energie do svojich každodenných činností. A niečo na tom pravdy určite bude.

Pomôcky na masáž

Už len z toho hľadiska, že pri tantrickej senzuálnej masáži sa odstraňujú bloky a prichádza k ich uvoľneniu, čo má na svedomí príjemne uvoľňujúci pocit. Sexuálna energia a jemná práca s ňou hrá pri takomto odstránení blokov svoju nezameniteľnú úlohu. Aby sa však dalo nadviazať spojenie s touto súčasťou, je potrebné orientovať sa pri masáži na tie správne miesta, čo v tomto prípade znamená na najviac intenzívne erotogénne zóny, a to vrátane intímnych partií. Odborne tomu v tantrickom jazyku vravíme masáž lingamu a joni.

  • Aby ste ale tento zážitok prežili na čo najlepšej, a teda na profesionálnej úrovni, nenechávajte nič na náhodu. Profesionálny zážitok vám pripraví špecializovaný tantra salón v Bratislave.