Povedzme si to úprimne, ak po niečom väčšina žien naozaj neskutočne veľmi túži, tak je to práve romantika, ktorú dokážu zažiť jedine na spoločnej dovolenke. Spoločná dovolenka je jednoducho vec, ktorú si zapamätajú už navždy a je to niečo, čo ich bude vždy nútiť myslieť na to, ako vám bolo spolu dobre a čo všetko ste vlastne spolu prežívali. Dovolenku si zapamätá skutočne každá jedna žena. A preto, keď rozmýšľate nad tým, kam by ste išli, musíte myslieť na to, že si to chcete zapamätať skutočne na celý život. A ak teda nie vy, tak verte tomu, že vaša polovička určite áno. Držte sa toho.

růže
 
Ak ste sa rozhodli, že to vašej polovičke pripravíte ako veľké prekvapenie, držte sa toho, že prekvapenia sa môžu aj rôzne zvrtnúť a nie vždy to musí byť príjemné. Verte tomu, že sa môžete aj poriadne kopnúť, ale to sa stáva hlavne vtedy, keď to poriadne nepremyslíte. A my veríme tomu, že vy to teda skutočne premyslíte. A keď sa toho budete držať, verte tomu, že existuje len veľmi málo vecí, ktoré môžete pokaziť. No existujú nejaké faktory? Samozrejme, že existujú a je dôležité, aby ste ich poznali, hlavne vtedy, keď vám ide o naozajstnú romantickú dovolenku. Vtedy si buďte istý, že na tom záleží.

západ slunce
 
Pozerajte si hlavne recenzie. Ak je napísané, že vo vašom hoteli sa nachádzajú hlavne rodiny s deťmi a na nich je konkrétny hotel aj orientovaný, vykašlite sa na to. Toto k životu určite nepotrebujete, verte tomu, že vás to iba otrávi a budete z toho podráždený, pretože si neužijete ani trochu romantiky. V súčasnej dobe už ľudia veľmi dobre vedia, ako majú ísť na romantické páry, a preto sa snažia konkrétny hotel prispôsobiť práve tomu, aby tam mali páry vyžadujúce romantiku skutočný pokoj, ktorý im naozaj pomôže. Uvidíte sami, že budete spokojný viac, než si len viete predstaviť, keď zariadite všetko, čo k tomu patrí.