Vždy som brala svet úplne inak ako ostatní ľudia, ktorí boli okolo mňa. Neviem prečo, ale čo si pamätám, tak som sa jednoducho vždy snažila, aby bolo všetko v poriadku, aby sa na mňa mohol každý spoľahnúť a aby som bola akýmsi obrazom toho, prečo sa ľudia môžu tešiť, že sú v mojej spoločnosti. Viem, že je to možno smiešne, ale nakoniec to bolo aj tak vždy niečo, na čo som sa mohla zamerať a vďaka čomu som mala pocit, že mi je lepšie, ako by som si myslela. Ach áno, už sa strácam vo svojich vlastných myšlienkach, ale musíte si uvedomiť, čo to pre mňa skutočne znamená a ako sa chcem cítiť, keď niekto príde ku mne domov.

led pásek

Preto bolo pre mňa vždy veľmi dôležité svetlo, ktoré ma obklopovalo a vďaka ktorému som sa mohla cítiť ako niekto, na kom záleží. A chcela som, aby svetlo v mojom domove zaujalo naozaj každého, kto ku mne príde. Ak viete, čo vám tým chcem povedať, tak vám musím zatlieskať, lebo ste prišli aj na to, čo som vám chcela povedať a viete sa na to reálne pozrieť mojimi očami. Ono je to tak, že niekomu jednoducho na maličkostiach záleží a ja som jedným z nich.

led pás

Rozhodla som sa preto, že vo svojom dome budem mať led pásy a urobím všetko preto, aby to vyzeralo lepšie ako kedykoľvek predtým. Jasné, je mi úplne jasné, že nie každému sa niečo takéto bude páčiť a ja to úplne rešpektujem. Ale aj tak si myslím, že by sa mal nad tým každý jeden z nás zamyslieť a skúsiť urobiť všetko preto, aby veci fungovali bez toho, aby nás do toho niekto prinútil. Je jasné, že nakoniec je rozdiel, keď sa niečo páči mne a je rozdiel, keď sa niečo páči niekomu inému, ale prečo by sme nemohli urobiť niektoré rozhodnutia spoločne? Myslím si, že je to dôležité, aspoň určite v tom momente, keď sa to týka osvetlenia. Mali by sme sa na to pozrieť spoločne, nemáte ten pocit? V rámci rodiny a v rámci ľudskosti, lebo skutočne o nás veľa hovorí aj svetlo, aké si do domu vyberieme.