Sťahovanie býva väčšinou činnosťou plnou očakávania a radosti s určitou mierou stresu, pretože chceme, aby všetko dopadlo najlepšie, ako sa len dá. Veci však nie vždy idú celkom tak, ako ich naplánujeme, a preto aby ste predišli zbytočným ťažkostiam, mali by ste sa poistiť a zveriť časť povinností súvisiacich so sťahovaním na profesionálov.

sťahovanie

Autodoprava Zvolen je skvelá voľba, pretože okrem toho, že zabezpečia, aby sa vaš veci dostali z bodu A do bodu B bezpečne a spoľahlivo, ich služby si viete rezervovať úplne jednoducho a podľa vašich predstáv. Preprava nábytku a škatúľ nie je logisticky jednoduchá záležitosť, obzvlášť ak je potrebné ich previesť do väčšej vzdialenosti. Použiť na to osobné auto alebo poprosiť známych o pomoc je síce finančne menej náročné, no takto sa môže ľahko stať, že sa vaše veci počas prepravy poškodia. Profesionáli predsa len majú s nakladaním a vykladaním rôznych predmetov viac skúseností a čo je najdôležitejšie, majú na to prispôsobené vozidlá.

balenie

Z vozového parku firmy si môžete vybrať auto na základe rozmerov vášho nákladu. Ak už máte zariadenú prepravu väčších kusov, môžete si vybrať menší Volkswagen Caddy, ktorého nosnosť je 650kg a so sklopenými sedadlami má objem 3 metre kubické. Je teda ideálny na prepravu škatúľ a menších predmetov. Na druhej strane, ak potrebujete pomôcť práve s prepravou s väčšími rozmermi, napríklad nábytku, Fiat Ducato unesie až 1 000kg a jeho úložný priestor má rozmery 2x4x2 metre.

Pred záväznou objednávkou si môžete nechať vypracovať cenovú ponuku, ktorú vám firma pošle po zadaní určitých údajov. Do formulára teda vypíšete informácie ako dátum, kedy budete službu potrebovať, auto, ktoré ste si na to vybrali a miesto, kam treba náklad doviesť. Ďalej sú tiež potrebné doplňujúce informácie o type prevážaného nákladu, jeho približnú váhu a samozrejme osobné údaje. Ďalej už môžete prepravu vašich vecí nechať na firmu a vy sa môžete sústrediť na ostatné aspekty sťahovania. Okrem sťahovacích služieb ponúka firma aj prepravu tovaru v rámci Slovenska a EÚ, takže ak aj potrebujete previesť niečo mimo krajiny, Autodoprava Zvolen je vám k dispozícií.