Keď sa minulý rok iPhone X vydal, mal dramatickú zmenu dizajnu, nový biometrický prvok v skenovaní tváre a nemal tlačidlo domov. Veľa ľudí si myslelo, že práve to bude veľkou chybou, ale nie je to pravda.
V skutočnosti jedinou vadou na ktorú sa používatelia sťažovali bolo, že omylom stláčali tlačidlo na vypnutie a zapnutie obrazovky s tlačidlom hlasitosti. To ale nie je veľký problém, na to sa dá zvyknúť.

technologie

IPhone X má najlepšie rozlíšenie obrazovky zo všetkých ostatných iPhonov. Ďalšie jeho funkcie sú: bezdrôtové nabíjanie, funkcia ID tváre, ktorá funguje výnimočne dobre a veľmi zaujímavý a estetický dizajn. Mobil je celý zo skla a má obrazovku po celej ploche, nie sú tam žiadne lišty.

Veľa požívateľov iPhone by sa k Androidu už nevrátili. Samozrejme, že existuje niekoľko smartfónov Android, ktoré sú na istej úrovni ako iPhone X. teraz vyšlo veľa nových s podobným dizajnom aj funkciami. Napríklad Huawei P20 lite, ktorý má taktiež inovatívnu obrazovku, lebo zaberá celú plochu telefónu (už tam nie sú lišty). Na takýchto obrazovkách sa pozerajú používateľom lepšie obrázky a aj videá. Hlavne záleží na vkuse osoby. Operačný systém IOS je na začiatku zložitý, ale keď si na neho zvyknete nebudete ľutovať.

IPhone X je veľmi drahý. Ale nie je ťažké predať starý telefón, priplatiť nejaké peniaze a kúpiť si iPhone X. Jeho bežná cena je viac ako 1000 €, ale zas takáto investícia sa oplatí.

mobil

Spoločnosť Apple nazvala iPhone X „budúcnosťou“ smartfónov. S tým môžeme súhlasiť. IPhone X nemusí byť dokonalý, ale je už veľmi blízko k dokonalosti. Ak máte možnosť si ho kúpiť, tak neváhajte. Má veľa pozitív a veľa inovácií. Na začiatku si budete musieť na neho zvyknúť, ale keď si zvyknete budete veľmi spokojní. Má skvelé funkcie, super fotoaparát a ak máte možnosť si ho aspoň vyskúšať, tak skúste. Je to dosť peňazí, ale iPhony sú vždy drahé. Na to si už podľa mňa veľa ľudí zvyklo.