Jednou z veľmi častých porúch erekcie je predčasná ejakulácia. Povieme si niečo o riešeniach, ktoré vám v tomto smere môžu pomôcť. Do istej miery môžete svoju situáciu riešiť aj pomocou tabletiek na zlepšenie erekcie. Pamätajte však na jedno. lieky tohto druhu neodstraňujú váš problém. Len vám pomáhajú aj napriek problémom, prežívať plnohodnotný sexuálny život.Žena v bielych šatách na chrbte muža v sivých šortkách a bielom tričku pri mori.jpg

Trénujte sami so sebou

Predčasné vyvrcholenie väčšinou tkvie v tom, že nedokážete dostatočne ovládať, respektíve kontrolovať svoje vášne. Samozrejme, že môže ísť aj o iné komplikácie, tie však musí riešiť odborník. Pokiaľ ale máte problém práve v sebaovládaní, mali by ste čo najčastejšie trénovať svoju zdržanlivosť. Najlepším nástrojom je praobyčajná masturbácia, pri ktorej však vašim cieľom nebude čo najrýchlejšie sebauspokojenie, ale práve naopak, čo najdlhšie oddialenie ejakulácie. Môže to znieť zvláštne, no nebude na škodu, ak si tento čas budete aj merať. Každá sekunda navyše je plusovým bodom pre vás. tieto „cviky“ nevnímajte ako klasické sebauspokojovanie, ale skôr ako zdravotné cvičenia.

Trénovať môžete aj s partnerkou

Druhým spôsobom je tréning s vašou partnerkou. Upozorňujeme však na to, že tento spôsob je vhodný naozaj iba vtedy, ak máte stály vzťah, ktorý už trvá nejaký ten piatok. Za svoje problémy sa síce nemusíte hanbiť, no so stálou partnerkou sú takéto cvičenia jednoznačne príjemnejšie. Vyhnete sa nepríjemným pocitom a navyše nebudete mať problém s uvoľnením.Muž a žena v objatí medzi skalnými útesmi.jpg

Na tréning vám najlepšie poslúži kvalitná a dlhá predohra. Pri samotnom sexuálnom styku môžete svoju zdržanlivosť taktiež trénovať. Snažte sa to ale nepreháňať.
Dá sa to aj s tabletkami

Na trhu existuje viacero tabletiek na oddialenie ejakulácie. Na istý čas si teda môžete pomôcť aj nimi. Ako sme však naznačili už nazačiatku, nejde o riešenie príčiny, ale iba o odstránenie následkov.