Starostlivosť o pleť predstavuje jednu z hlavných pilierov ako si udržať pleť zdravú, a pevnú dlhé roky! Či už ide o rutinné čistenie pleti ráno a večer, netreba zabúdať aj na kvalitné krémy, ktoré dodajú Vašej pleti dostatočnú hydratáciu! Či už máte 25+ alebo zrelú pleť po päťdesiatke, stále treba dbať na vyživenie a hydratáciu pleti.

pleťová maska

Pleť je dennodenne vystavená rôznym vonkajším faktorom, alebo voľným radikálom, ktoré poškodzujú kvalitu a pevnosť pleti, čím dochádza k vzniku rôznych nedokonalostí pleti – ako sú vrásky, pigmentové škvrny alebo akné. Každá z nás dobre vie, že každodenný make up tiež zaťažuje pleť, a preto treba dbať aj na kvalitné čistenie pleti. A ako je na tom zrelá pleť? Pleť prirodzene s narastajúcim vekom stráca postupne pružnosť, z dôsledku znižujúceho množstva kolagénu a hydratácie v pleti, preto je potrebné pleť spevniť pomocou pleťových krémov a taktiež hydratovať! Dôležitou zložkou našich pleťových krémov je kyselina hyalurónová, ktorá dopomáha práve zrelej pleti vyplniť jemné ale aj hlboké vrásky, čím pleť zároveň jemne hydratuje a omladzuje. Objavte nový kozmetický účinok, ktorý prinavráti Vašej zrelej pleti opäť krásu a kvalitnú mladistvú pleť bez vrások!

pleťový krém

Naše pleťové krémy 50+ Amourdeadsea vyrobené z prírodných zložiek z Mŕtveho mora dodajú Vašej pleti všetko čo potrebuje! Výťažky z minerálov z Mŕtveho mora, obohatené o omega 3-6 kyseliny, vitamín E, rastlinné oleje, kyselinu hyalurónovú, a taktiež vysoký obsah konopného oleja, ktoré regenerujú Vašu pleť, spomaľujú proces starnutia, dodajú potrebnú hydratáciu a zbavia Vás kožných pigmentov! Zobúdzajte sa ráno s mladistvou a regenerovanou pleťou vďaka našej rade pleťových krémov, ktoré môžete aplikovať ráno, počas celého dňa ale aj večer pred spaním! Navštívte náš web, a vyskúšajte naše nové kvalitné krémy určené pre zrelú pleť po 50+ a prinavráťte svojej pleti opäť krásu!