Creativeworld je jeden z najväčších veľtrhov, ktorý ponúka stovky inšpirácií pre domácnosti. Potrvá 4 dni, od 26, do 29 januára v nemeckom Frankfurte.  
 
 dekorace

Stretnete tu umelcov, predajcov a dizajnérov z celého sveta. Tí každoročne predstavujú nové kreatívne nápady a trendy zo oblasti bytového dizajnu. Okrem inšpirácie, môžete na veľtrhu aj nakúpiť. Na výber budete mať stovky materiálov, náradia, polotovarov a iných pomôcok na vlastnú tvorbu. Je jedno či vás tvorenie zaujíma na profesionálnej alebo amatérskej úrovni.
V prípade, že sa tvorbou živíte, môžete pre seba nájsť nových dodávateľov.
 
Nájdete tu aj zástupcov veľkoskladov, ktorí majú vo svojej ponuke tovar, ktorý na Slovensku len tak nenájdete. Nejedná sa len o oblasť bytového dizajnu, ale tiež o produkty pre záhrady, detské izby, alebo komerčné zariadenia.
Ak vás svet kreatívneho dizajnu fascinuje, ale sami si na výrobu netradičných kúskov netrúfate, na Creativeworld, môžete nakúpiť aj hotové dizajnové kúsky do svojho domu, či bytu. Vyberať si budete môcť z naozaj pestrej ponuky. Nájdete tu rôzne dekorácie, textilné doplnky, šperky,  kuchynské pomôcky, hračky či jedinečné umelecké diela.
 
barvy
 
Na internete dnes nájdete milióny videí s rôznymi návodmi, postupmi a nápadmi, na výrobu vlastných dekorácií. Tie však nenahradia prácu so skutočnými profesionálmi, ktorí vám vedia dané techniky vysvetliť najlepšie. Aj toto je jedna z ponúk veľtrhu. Ak vás niečo zaujme, vystavovatelia vám ochotne vysvetlia a ukážu ako danú vec vyrobiť. Priamo na mieste si to budete môcť samozrejme vyskúšať na vlastnej koži, či lepšie povedané, s vlastnými rukami.
 
 
Ak sa rozhodnete pre návštevu Creativeworld 2019, musíte si zakúpiť vstupenky. Tie nájdete samozrejme online. Lístok pre jednu osobu, na jeden deň stojí 25 eur, dvojdňový 35 a lístok na celé podujatie 45 eur.
Organizátori však ponúkajú aj možnosť, zakúpiť si lístok s možnosťou využívať mestskú dopravu v rámci Nemecka. Za prvú triedu, vrátane vstupenky, zaplatíte 190 eur a za druhú 130. Táto možnosť je výhodná najmä vtedy, ak chcete návštevu veľtrhu spojiť i s inými výletmi v krajine.