Motorové vozidlá sú úžasné. Dokážu nám do života priniesť nie len veľmi veľa úžitku, ale aj veľa zábavy a športových aktivít. Zjednodušujú náš každodenný život a pomáhajú nám všetko zvládať rýchlejšie a ľahšie. Okrem toho sa im radi venujeme aj vo voľnom čase, kedy nám tiež dobre poslúžia ak sme sa rozhodli vydať napríklad na výlet, alebo ak máme jednoducho radi závodné, extrémne športy. Pokiaľ ide o motocykle, všetci ich vlastníci majú jedno spoločné, potrebujú správnu prilbu.

jazdec na motorke.jpg

Nejde ani tak o vec štýlu a dizajnu, ide skôr o prostú bezpečnosť, ktorá je na motorke skutočne veľmi dôležitá. Nemôžete riskovať ani svoj, ani život náhodných okoloidúcich ľudí a preto je vašou povinnosťou helmu na hlave počas aj tých najkratších vzdialeností nosiť. Aj napriek tomu sa dá povedať, že prilba nemusí byť len výhradne bezpečnostnou záležitosťou, môže byť aj pekná a štýlová, aj keď o to v prvom rade nejde.
Prilby SHARK od Eres-racing sú práve preto presne tou správnou voľbou, ak ste aj vy presvedčený o tom, že bezpečnosť na motorke je vždy na prvom mieste. Ide o prilby tej najvyššej kategórie, ktoré sú vyrobené výhradne na to, aby slúžili ľuďom a ich bezpečiu. Ak ste aj vy jedným z verných nadšencov jazdy na motorke a dokonca motocykel uprednostňujete pred automobilom, sú pre vás tým najsprávnejším riešením. Tú pravú pre vás si nájdete, nech už ste jazdcom akejkoľvek kategórie, keďže prilby sú špecializované práve podľa nich, aby čo najlepšie slúžili vašim požiadavkám na mieru.

motocross v prírode.jpg

Ak sa rozhodnete pre značku SHARK, ktorá je vychýrená nie len svojou neodmysliteľnou kvalitou, ale aj bezprostredným komfortom a štýlovými prevedeniami, o svoje bezpečie ani štýl sa nemusíte už nikdy obávať. Ak si náhodou na prvý krát nevyberiete správnu veľkosť, nezúfajte, máte možnosť vymenenia tovaru do iba krátkych 2 dní a to bez poplatkov!