Krása je ukrytá v každej z nás, no je len na nás ako sa o seba budeme starať a či budeme krásne. Ja osobne veľmi dbám o to ako vyzerám a pravidelne sa o seba starám. Asi najväčšiu pozornosť by sme mali venovať práve nášmu zdraviu. Ak nie sme zdravé je to veľmi vidieť na našom vzhľade. Ako? No napríklad ak sa nezdravo stravujete trpí tým celé vaše telo. To sa následne prejaví napríklad na vašej pokožke.

modelka

Nehovorím, že zdravá strava musia byť len šaláty a ovocie. Treba mať vyváženú stravu a nič si neodopierať. Najlepšou radou je jednoducho počúvať naše telo, čo práve potrebuje. To nás nikdy nesklame. Potom sa to prejaví na našom zdraví, nálade ale aj na vzhľade. Zdravá a spokojná žena je jednoducho krásna. Prvým prejavom zdravia je aj vaša postava. Áno niečo zmeniť nedokážeme, no myslím si, že tuk do tejto kategórie nespadá. Je potrebné posilňovať naše svaly.
Veľmi rada sa starám o svoje vlasy. Ako sa hovorí vlasy sú koruna krásy a jednoznačne s tým súhlasím. Mám vlasy prefarbené, no napriek tomu sú veľmi zdravé a nemám pocit, že by trpeli. Používam rôzne masky a oleje, ktoré moje vlasy vyživia. Mňa to jednoducho baví, teda ak sa k tomu musíte nútiť nie je to asi dobré. Musí to byť jednoducho vo vás. Vo mne to je už od mala. Vždy som sa rada česala a obliekala už ako maličké dievčatko.

holka

Taktiež sa starám o svoju pleť a používam aj rôzne masky. Buď tie z obchodov alebo aj vyrobené doma. Je mi to v podstate jedno. Podstatné je aby si pokožka oddýchla a zregenerovala sa, keďže ju pravidelne zaťažujem líčením. Líčim sa každý deň ak niekam idem samozrejme. Zvyknem si aj nalepiť mihalnice, čo ich samozrejme oslabuje preto na nich používam kokosový olej, ktorý im pomôže zotaviť sa. Taktiež mám gélové nechty, ktoré podľa mňa taktiež každej žene dodajú krásu. Dnes sa to veľmi nosí a vyzerá to úžasne!